Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium

  • Wi-Fi
  • Darmowy parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Hotel Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium Londyn położony jest w dzielnicy Brent z widokiem na miasto. Goście mogą korzystać z ogrodu w hotelu, który posiada balkon.

Goście mogą delektować się kuchnią amerykańską w restauracji McDonald's, położonej w 500 metrach od obiektu.

Stadion Wembley oraz Muzeum Marek znajdują się odpowiednio 2 km oraz w ciągu prawie 15 min jazdy samochodem od tego hotelu. Miłośnicy sportu z przyjemnością odwiedzą również Hala Wembley Arena, który leży 2,1 km od obiektu noclegowego. Ulica Westbourne Grov znajduje się w około 7 km, natomiast metro Neasden jest w pobliżu od Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium. Hotel mieści się w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Lovett Way.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium Londyn
Standard Double Room Near Ovo Wembley Stadium
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Standard Double Room Near Ovo Wembley Stadium

8.6
Świetny 73 opinie
303 m od nieruchomości
USD 135 USD 122
za noc
Letzi Premium Cozy Retreat Private En-Suite Rooms, Wembley
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Letzi Premium Cozy Retreat Private En-Suite Rooms, Wembley

8.0
Bardzo dobry 28 opinii
1.1 km od nieruchomości
USD 144 USD 130
za noc
Sinai Hotel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sinai Hotel

7.6
Dobry 193 opinie
1.5 km od nieruchomości
USD 77 USD 69
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !
    Często Zadawane Pytania
    • Jaka stacja kolejowa znajduje się najbliżej hotelu Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium?
      Najbliższy do hotelu Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium przystanek kolejowy to Marylebone, położony w około 8 km stąd.
    • Czy hotel Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium oferuje bezpłatne miejsca parkingowe?
      Tak, w hotelu Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium jest parking za darmo.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Comfortable Bedroom In Shared Flat Near Wembley Stadium Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij